<< strona główna

Sędziuj z nami siatkówkę!

Foto: Krzysztof Klepacz / ThisIsVolleyball.ccom

2018-10-16 09:58


Zapraszamy Was do dołączenia do grona sędziów siatkówki. Możliwe, że będziesz mieć okazję sędziować aktualnym Mistrzom Świata. Wielu z nas miało już taką możliwość. Również podczas zawodów wojewódzkich, kiedy grali jeszcze w rozgrywkach młodzieżowych.

Jak zacząć? Wystarczy, że wejdziesz na stronę poświęconą kursowi, następnie wypełnisz ankietę oraz podpiszesz oświadczenie. Spakowane pliki wyślij do nas przez formularz kontaktowy. Po weryfikacji wszystkich formalności poinformujemy Cię, kiedy odbędzie się kurs. Potem wystarczy przychodzić na zajęcia.

Co na koniec? Przygotujemy dla Ciebie egzamin końcowy. Pamiętaj, że znajomość przepisów to podstawa, bo później będziesz się nimi posługiwać na boisku. Dlatego zaliczenie egzaminu końcowego jest warunkiem bezwzględnym dopuszczenia do sędziowania meczów.

Gdzie będą zajęcia? Na tą chwilę planujemy organizację kursu w Warszawie. Jeżeli jednak zbierze się odpowiednia liczba chętnych, możemy również przeprowadzić dodatkowy kurs w Twojej miejscowości. Zorientuj się wśród swoich znajomych, czy nie są zainteresowani sędziowaniem siatkówki ;)

Jak długo trwa kurs? Nadchodzący kurs planujemy zakończyć na przełomie kwietnia i maja. Wszystko jednak będzie zależeć od postępów Twojej grupy. Może się bowiem okazać, że niektóre lekcje kursu trzeba będzie powtórzyć. Wszystko po to, by uczestnicy byli jak najlepiej przygotowani do sędziowania.

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 listopada włącznie.

 

Foto: Krzysztof Klepacz / ThisIsVolleyball.com

Sędziuj z nami siatkówkę!
<< Wróć

Post navigation